Kronika akcí školy - 2015/2016

MŠ v ZOO Svatý Kopeček

Den dětí oslavila mateřská škola výletem do Zoo Olomouc. Cesta vlakem i autobusem byla plná očekávání a těšících se dětí. V ZOO jsme viděli různá zvířátka, ale nejvíce se dětem líbilo krmení koz. Někteří odvážlivci vlezli i k nim do ohrady.

3. družinový Gala ples

V měsíci dubnu se naše družina stala symbolem noblesy a elegance. Naše malé dámy a malí gentlemanové se nám předvedli v těch nejkrásnějších róbách, díky kterým jsme si připadali téměř jako na Plese v Opeře.

Polytechnický týden v MŠ

I v letošním roce jsme se ve školce zabývali polytechnickou výchovou. V průběhu celého týdne jsme si s dětmi zkoušeli vyrobit drobné doprovodné hudební nástroje.

Slet čarodějnic ve školní družině

Koncem dubna se k nám slétli čarodějové a čarodějnice ze širokého okolí. Nebylo jich mnoho, ostatní odmítli nažhavit svá košťata a přiletět, nebo nebyli řádně čarodějnicky oděni. Ti nejšikovnější se nám představili, prozradili nám, odkud přiletěli a předvedli nám nejmodernější čarooutfity letošní sezóny, ze kterých jsme byli všichni paf.

Školička

Návštěva dětí z MŠ v ZŠ

V květnu do naší základní školy zavítaly děti z MŠ. Ve škole je čekal pěkný dopolední program: * prohlídka školy * aktivity v I. třídě * aktivity v tělocvičně a na školní zahradě. Po prohlídce celé školy děti z MŠ navštívily I. třídu, a tak se mohly podívat, jaké to je být školákem.