Akce školky

Spaní ve školce

Na závěr školního roku proběhla besídka pro rodiče, loučení s předškoláky a předání dárků od školky a obce. Následovalo malé pohoštění a hry na zahradě. Děti, které ve školce přespaly si opekly i špekáčky.

Projektový den Zdravověda II.

Pokračování v zábavném učení první pomoci. Děti měly možnost si vyzkoušet ošetření "zraněného" kamaráda. Naučily se, jak se správně zachovat v případě, že by taková situace nastala.

Výlet do Planetária v Brně

S dětmi jsme podnikli výlet do planetária v Brně, kde nás čekal program "Hledání oříškové planety". Děti se dozvěděly zajímavé informace o noční obloze, hledaly souhvězdí a navštívily různé planety sluneční soustavy. Také zhlédly pohádku o Veverkách Nino a Lili, které hledaly dokonalou planetu pro oříšky.

Den s maminkou

Maminky strávily hezké odpoledne se svými dětmi ve školce. Společně se zahráli společenské hry, navlékli si náramky z korálků a užívali si spoustu zábavy. Děti si přichystaly pro maminky překvapení v podobě kavárny, kde maminky obsloužily a podávaly jim samé dobroty.

Oslava dětského dne

S dětmi jsme oslavili dětský den výletem do Kojetína a zmrzlinou.

Projektový den Zdravověda I.

Děti se zábavnou formou seznámily s první pomocí. Vyzkoušely hru na záchranáře a pacienty.