Kronika akcí školy - 2018/2019

MDŽ

Recitační soutěž

Představujeme vám vítěze školní recitační soutěže s názvem „Veselé básnění".

Družinový galaples

Opět po roce jsme v družině zahájili plesovou sezónu. Dočkali jsme se už 6. ročníku Družinového galaplesu. Pěkně jsme si zatančili, opět nás čekala bohatá tombola i fotokoutek, ve kterém jsme si pořídili vzpomínkovou fotografii na tento ples.

Vánoce v ZŠ

Čertovská diskotéka v družině

Všichni čerti, čertice a andílci se sešli ve školní družině, aby si užili super diskotéku. Zasoutěžili si ve sportovních disciplínách, dále každý musel zarecitovat básničku nebo zazpívat písničku, aby mohl být odměněn nějakou dobrotou. V samém závěru si pořádně zatancovali a veselí a radostní se zase rozešli.

Mikuláš ve škole

Začátkem prosince nás ve škole navštívil Mikuláš spolu se svými pomocníky, tentokrát si s sebou vzal dva čerty a jednoho andílka. Některé děti si čerti dokonce chtěli vzít do pekla, aby se tak nestalo, musely čertům říct nějakou pěknou básničku. Čerti tak zase odcházeli s prázdnou. Za Mikulášem se přišly podívat i děti ze školky, ty se čertů vůbec nebály. Všichni byli nakonec odměněni nějakou tou sladkostí.