Kronika akcí školy - 2018/2019

Program Rosice

V rámci projektu ,,Posilujeme gramotnosti a dovednosti inovativně" jsme navštívili Středisko volného času Rubiko v Rosicích u Brna. Zde byl pro nás připravený program, který probíhal v krásném prostředí Zámeckého kulturního centra.

Soutěž ve sběru papíru

Představujeme vám žáky, kteří se nejvíce zapojili do sběrové soutěže papíru. Zasloužili si odměnu a velkou pochvalu. Velmi oceňujeme výkon Jirky Pavelky ze 2. ročníku, který přinesl přes 1900 kg papíru. Je to neuvěřitelné číslo, Jirkovi děkujeme a moc ho chválíme.

Velikonoce ve škole

I tento školní rok jsme uspořádali Den velikonočních tradic. Povídali jsme si o velikonočních zvycích, upletli pomlázku, vyzdobili kraslice a upekli i velikonoční mazanec.

Dopravní hřiště Kojetín

I letos v květnu jsme měli opět možnost prověřit své znalosti z dopravní výchovy. Připomenuli jsme si základní pravidla silničního provozu, důležitá telefonní čísla složek IZS a v neposlední řadě správnou výbavu cyklisty. Akci pro nás připravil DDM Kojetín, kterému velmi děkujeme.

Hvězdárna a planetárium Brno

Keramická dílna

V hodině výtvarné výchovy jsme měli možnost si vyzkoušet práci s keramickou hlínou. Sice jsme se u toho trochu zašpinili, ale moc nás to bavilo. Naše krásné výrobky jsme pak předali maminkám k jejich svátku, ke Dni matek 12. května.