Kronika akcí školy - 2018/2019

Canisterapie MŠ

Canisterapie je podpora vývoje dítěte prostřednictvím psa. Tato terapie je oblíbená při práci s dětmi. Pes se během terapii stává důvěrným přítelem, kamarádem ve hře, objektem dětské lásky, ale také prostředníkem při motivaci k jiné činnosti.

Naši páťáci

Nejlepší žáci

Rádi bychom vám představili nejlepší žáky tohoto školního roku.

Rozlučka s páťáky

Na konci školního roku proběhla rozlučka s našimi páťáky, kteří nás opouští a odchází na jiné školy. Loučení s nimi proběhlo v duchu „Vodních hrátek “. Abychom je vůbec pustili, museli splnit velmi obtížné úkoly. Všichni byli nakonec úspěšní a my jim pak předali rybářské lístky, které jim umožňují postoupit do dalšího ročníku jiné školy.

Vodní hrátky ve škole

V samém závěru školního roku nás čekal program plný zábavy, nejrůznějších soutěží a hlavně vody. Program jsme pojmenovali „Vodní hrátky ve škole“. Jelikož panovaly velmi vysoké letní teploty, čekaly nás aktivity, u kterých jsme se pořádně zchladili.

Výlet Macocha

Na konci školního roku nás čekal výlet do Punkevních jeskyní, ve kterých jsme si prohlédli známou propast, která nese jméno Macocha. Punkevní jeskyně se nachází v Moravském krasu. Procházeli jsme se mohutnými dómy a chodbami s krápníkovou výzdobou až na samé dno propasti Macocha.