Kronika akcí školy - 2016/2017

Návštěva DDM Kojetín

S radostí jsme přijali pozvání na návštěvu DDM v Kojetíně, abychom se seznámili s volnočasovými aktivitami, které nabízí. Při prohlídce nás zaujala práce v keramické dílně a další výtvarné techniky. Mohli jsme si zacvičit na trampolíně a využít zábavný koutek.

více

Návštěva ZSZ Němčice nad Hanou

V rámci environmentální výchovy jsme navštívili Záchrannou stanici pro handicapované živočichy v Němčicích nad Hanou. Dověděli jsme se o nebezpečích, která hrozí zvířatům ve volné přírodě a hlavně, jak se v takových případech při setkání s poraněnými zvířaty zachovat.

více

Podzimní drakiáda

Letošní tradiční Drakiáda se opět velmi vydařila. Sluníčko svítilo, vítr pofukoval a draci létali po obloze. Někomu se dařilo více, někomu méně, na posilnění jsem si opekli špekáčky a všichni jsme si tak užili pěkné odpoledne.

více

Oslavy lesa na Flóře

Koncem října jsme se při příležitosti Dne stromů vypravili do Olomouce na Oslavy lesa. Akce se zde konala v rámci podzimní výstavy na Floře Olomouc. Zúčastnili jsme se velké dobrodružné trasy plné zajímavých stanovišť, úkolů, soutěží a poutavých informací.

více

Turistická vycházka do Vrchoslavic

Turistická vycházka do Vrchoslavic

více