10.9.2012

Putování čarodějnic za pokladem

Poslední dubnový den patří vždy čarodějkám, čarodějům i všem dobrým a zlým kouzelníkům. Také naše školní družina se nemohla připravit o takovou událost. V pátek 26. 4. jsme se namaskovali a za krásného slunečného počasí vyrazili na Putování čarodějnic za pokladem.

Po vyznačené trase děti hledaly vajíčka, ve kterých byly ukryté nejrůznější úkoly jako např.: zpívání, běh, znalost přírodovědy a vlastivědy, apod. Po splnění každého úkolu děti získaly jeden dílek puzzle, ze kterého si později v družině složily obrázek čarodějnice. Na konci kouzelné trasy čekal na všechny malé čaroděje a čarodějky zakopaný poklad v podobě sladké odměny. I přesto, že jeden z malých čarodějů přišel ve větru o svůj kouzelný klobouk, všem se tato odpolední akce líbila a za rok opět nastartujeme svá košťata, sletíme se a společně si začarujeme.