Kronika akcí školy - 2021/2022

Plavání

V rámci hodin tělesné výchovy jsme absolvovali hodiny plavecké výuky. Všichni jsme si plavání velmi užili.

Dopravní hřiště Kojetín

Den dětí se slaví každoročně 1. června. Jako dárek jsme dostali možnost projet se na kole, koloběžce na Dopravním hřišti v Kojetíně. Prověřili jsme i své znalosti z dopravní výchovy. Připomenuli jsme si základní pravidla silničního provozu, důležitá telefonní čísla složek IZS a v neposlední řadě správnou výbavu cyklisty. Akci pro nás připravil DDM Kojetín, kterému velmi děkujeme.

Den českého zemědělství

Naše škola měla příležitost se účastnit akce „Den českého zemědělství” ve společnosti Agro-společnost MORAVA s.r.o. v Kojetíně. Čekalo nás zábavné dopoledne. Seznámili jsme se se zemědělstvím formou soutěží a her s odměnami. Viděli jsme přehlídku zemědělské techniky, výstavu hospodářských zvířat. Měli jsme i možnost se projet na koni, ochutnat regionální potraviny. Velmi se nám líbila ukázka agility a DogDancingu.

Školička

Školička „Máme rádi zvířata”.

Den bezpečnosti

Zúčastnili jsme se akce, která byla pořádána městem Kojetín. Šlo o akci, která byla pojmenována „Den bezpečnosti”. Děti si na vlastní kůži vyzkoušely práci policistů, hasičů i vojáků. Dozvěděly se zajímavé informace o těchto profesích, jak jsou pro nás důležité. Akce se jim velmi líbila, odnesly si spoustu zážitků.

Týden zdraví ve škole

Celý týden jsme se věnovali otázkám zdravé životosprávy, zdravého životního stylu, péče o zdraví. Každý den nás čekaly barevné rozcvičky, které nás moc bavily. Také jsme se snažili do školy nosit zdravé svačinky. Vytvořili jsme i nejrůznější tematické práce.