Kronika akcí školy - 2021/2022

Nejlepší žáci školního roku 2021/2022

Představujeme vám naše jedničkáře. Jste šikulové :-).

Loučíme se s našimi páťáky

Rozloučili jsme se s našimi páťáky a všem moc přejeme, aby se jim na jiných školách dařilo. Doufáme, že se za námi někdy stavíte.

Výlet- Vida! science centrum Brno

Na konci školního roku jsme navštívili Vida! science centrum v Brně. Je to zábavní vědecký park u brněnského výstaviště. Vyzkoušeli jsme si nejrůznější interaktivní exponáty, díky kterým jsme mohli objevovat, jak funguje svět kolem nás. Moc nás to bavilo. Tento školní výlet se opravdu vydařil :-)!

Soutěž ve Sběru papíru

Rádi bychom vám představili vítěze ve školní soutěži Sběru papíru.

Rozlučka s 5. ročníkem

Na konci školního roku proběhla rozlučka s našimi páťáky, kteří nás opouští a odchází na jiné školy. Loučení s nimi proběhlo v duchu „Olympijských her“. Abychom je vůbec pustili, museli splnit velmi obtížné úkoly. Všichni byli nakonec úspěšní a mohou tak postoupit do dalšího ročníku jiné školy.

Olympijské léto

V samém závěru školního roku nás čekal program plný zábavy a nejrůznějších soutěží. Program jsme pojmenovali „Olympijské léto“. Jelikož panovaly vysoké letní teploty, měli jsme i možnost se pořádně zchladit. Závěr školního roku byl SUPER!!!