09.9.2014

Týden zdraví

Při příležitosti Světového dne zdraví proběhl v naší škole projektový Týden zdraví. Věnovali jsme se zdravému životnímu stylu, podpoře zdravé stravy, potřebě pohybu, ale také otázkám hygieny, vhodného chování a prevenci návykových látek.

Pokud počasí dovolilo, děti se scházely na školním dvoře na rozcvičce, kde zůstávaly také na svačinu. V tomto týdnu jsme hodnotili z pohledu prospěšnosti našemu zdraví také přinesené školní svačiny. Pro zpestření jsme si tento jarní týden vybarvili každý den do jiné barvy a soutěžili, komu se povedl upravit svůj zevnějšek co nejvíce v souladu s barvou daného dne. Na konci týdne proběhlo vyhodnocení barevné soutěže a prezentace výstupů jednotlivých projektových prací.