05.9.2014

Vánoce ve školní družině

Jako každý rok, i letos jsme se v naší školní družině moc těšili na Vánoce. Mikuláš byl první, kdo zavítal do naší školy. Tělocvična se opět proměnila v pekelné doupě a všichni čerti, andělé společně s Mikulášem soutěžili v nejrůznějších disciplínách o sladké odměny. Hodnotily se masky, tanec a také obratnost a zručnost všech soutěžících.

S vánočním časem také neodmyslitelně souvisí vánoční výzdoba, která se u nás rozrůstala každý den o nové a nové výrobky. Ani na "vánoční vůni" jsme nezapomněli. Nejenom v hodinách Pracovních činností, ale také v rámci družinových aktivit jsme školu provoněli čerstvě napečeným cukrovím a mini-vánočkami.

A pak už konečně přišel ten den! Rozdávání dárků! Pod stromečkem tento rok našli děti ze školní družiny opravdu hodně dárečků. Hračky pro ty nejmenší, společenské hry, ale také interaktivní pomůcky, prostředictvím kterých si děti zábavnou formou mohou opakovat školní učivo.

Další rok je úspěšně za námi a my už s netrpělivostí čekáme, co nového a zajímavého nám přinese ten následující.