04.3.2022

Sbírka na Ukrajinu

Základní škola i mateřská škola se připojily ke sbírce na pomoc Ukrajině. Můžete se připojit s námi!

AKTUÁLNÍ STAV SBÍRKY:

Ve čtvrtek 10. 3. jsme předali výsledek naší materiální sbírky na pomoc Ukrajině na sběrném místě v Kojetíně.

Děkujeme všem rodičům, dětem, občanům obce Měrovice a zaměstnancům školy, kteří se zúčastnili sbírky a přispěli na pomoc těm, kteří ji aktuálně potřebují.

Uvědomujeme si, že stejně jako v našem případě, také někteří z vás přispěli opakovaně, jelikož se podíleli také na různých finančních sbírkách

Patří vám velké DĚKUJEME!

Výsledek sbírky...

Děkujeme všem, kteří, stejně jako my,  máte pochopení pro situaci lidí na Ukrajině a podílíte se s námi na pomoci všem, kteří to potřebují!

Není nutné nosit plné krabice, stačí jakákoliv pomoc. Za všechno předem děkujeme!