22.6.2022

ZOO park Vyškov

Středeční výlet do ZOO parku ve Vyškově se nesl v příjemné slunečné atmosféře. Děti cestovaly vlakem, do centra ZOO parku se prošly nedlouhou procházkou, při které využily dovednosti a vědomosti z dopravního hřiště. V samotném Zoo parku se děti seznámily s různými druhy domácích zvířat, krmily stádo koz na Babiččině dvorečku, vyzkoušely své dovednosti z oblasti hrubé motoriky na dřevěných prolízačkách. V neposlední řadě jsme s dětmi navštívili starodávný statek - děti se seznámily s životem na statku za časů našich prababiček, prošly si stavení, dvůr i stodolu plnou zajímavých strojů, pomocníků při práci a jiných zajímavých věcí. Měly možnost plnit enviromentální úkoly, shlédly zajímavé video projekce. Návštěva ve Vyškově byla pro nás všechny přínosná a obohacující. Cestování vlakem děti zvládly na jedničku a všichni jsme ve zdraví navrátili zpět do Měrovic.