Kronika akcí školy - 2019/2020

Zámecké Vánoce

Letos jsme navštívili program s názvem Zámecké Vánoce na zámku v Čechách pod Kosířem, kde jsme si připumenuli vánoční tradice a zvyky. U některých jsme měli možnost si je na vlastní kůži vyzkoušet. Na samém závěru programu jsme si vyrobili pěkný dáreček na památku.

Mikulášská nadílka ve škole

I letos nás ve škole navštívil Mikuláš spolu se svými pomocníky. Zlobivé žáky si čerti chtěli odnést do pekla. Mikuláš se svým andělem jim dal druhou šanci. Žáci slíbili, že se polepší. V rámci nadílky jsme i slavnostně rozsvítili náš vánoční stromeček. Zazpívali jsme si u něj vánoční koledy. Všichni se už moc těšíme na Vánoce.

Canisterapie v MŠ

Jako v minulém školním roce tak i v tomto letošním nás bude navštěvovat paní Adéla se svou fenkou Stelinkou. Hravou formou se děti opět mohou těšit na různé aktivity, které canisterapie s sebou přináší. Už se všichni moc těšíme.

Podzim v MŠ

Každé roční období má své kouzlo, které zdobí přírodu a přináší všem radost. Krásný barevný podzim prožíváme i my v naší školičce.

Strašidla v družině

Halloween v družině.

Drakiáda ve školní družině

Konečně jsme se dočkali oblíbené Drakiády, která letos proběhla na hřišti. Počasí nám přálo.