03.9.2014

Halloween

Máme tu říjen a s ním i oblíbenou družinovou akci Halloween. Na toto odpoledne se všichni moc těšíme a také se na něho velmi zodpovědně a několik dní dopředu připravujeme. Vymýšlíme co nejhrozivější kostýmy a strašidelnou výzdobu, ke které neodmyslitelně patří dýně.

Za pomoci nožíků, dlabadel, škrábátek, rukou a hlavně fantazie jsme i tento rok opět vytvořili krásné  oranžové bubáky. Aby byl náš Halloween co nejvíce dokonalý, vyrobili jsme si i vlastí umělou krev, kterou jsme použili na naše maskování.

Když se všechny děti v družině proměnily v duchy, strašidla, zombíky, upíry, vlkodlaky a další různé příšerky, zábava mohla začít. Odpoledne plné různých soutěží jako například lovení vajíčka z kyseliny, hod otráveným šípem, přenos hadího vajíčka a spousta dalších tajemných her za jejichž splnění byli všichni náležitě odměněni. S napětím očekáváme další školní rok, kdy si opět strašidělně zařádíme.