Kronika akcí školy - 2013/2014

Stříbrná studánka

Ve spolupráci s Domem dětí v Kojetíně jsme se zúčastnili výukového programu „Stříbrná studánka“, který byl zaměřen na seznámení s formami vody na Zemi, s jejím skupenstvím a významem. Děti pracovaly ve dvou oddělených skupinách (mladší a starší), aby se mohly všechny podílet na aktivitách.

Vítání jara

I přesto, že tento rok nás paní Zima tolik nepotrápila, nemohli jsme se dočkat jara. Tak jako každý rok začaly přípravy na jeho přivítání několik dní dopředu. Děti vyráběly jarní dekorace, kluci pletli pomlázky a společně jsme se učili jarní říkadla a básničky.

Výtvarná dílna v MŠ

Oslava Svátku matek proběhla v naší mateřské škole tentokrát netradičně. Děti ji zahájily krátkým pásmem písniček a veršů "Zpívejme si, zpívejme", aby vnesly tu správnou sváteční atmosféru. Potom už byla připravena keramická dílnička, zajištěná Domem dětí a mládeže v Kojetíně.

Týden zdraví

Plavání

1. Družinový gala-ples

Všude kolem nás vrcholí plesová sezóna a ani my ve škole jsme nezůstali pozadu. Ve školní družině jsme si uspořádali 1. Družinový gala-ples. Přípravy na něj byly dlouhé a náročné.