Kronika akcí školy - 2011/2012

Jaké byly naše Vánoce?

Také ve škole a školce jsme se dočkali Vánoc a Ježíška! Děti si pro rodiče připravily krásné vánoční písně a koledy, potom si společně všichni vyrobili vánoční dekorace a nakonec i Ježíšek zazvonil..

Slavili jsme narozeniny

Nechce se tomu věřit, ale naše škola už není žádná slečna, jelikož v roce 2011 dovršila úctyhodného výročí 110 let. V listopadu jsme tedy všichni společně slavili narozeniny! A slavili jsme celé 3 dny!

Peklo ve škole

V naší školní družině se všichni čerti z okolí sešli na čertovské párty!

Školu navštívil Mikuláš

Jako každý rok, i letos naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu svých pomocníků - zlobivých čertů a hodného anděla, aby potěšil děti mikulášskou nadílkou. Nejprve navštívil školáky a po nich se dočkaly i děti z mateřské školy. Anděl s Mikulášem rozdělili dětem balíčky, a protože byli všichni hodní, čerti naštěstí odešli s prázdnou.

Halloween a „Dušičky“ ve školní družině

Nastalo období, kdy bychom měli vzpomenout na ty, kteří tu byli před námi. Tak zvané „Dušičky“ jsou podzimním svátkem s dlouholetou tradicí. V posledních letech se ale do zájmu lidí dostává další svátek, který k nám přišel až z daleké Ameriky – Halloween.

Evropský den jazyků

Projektovou práci Evropský den jazyků každoročně realizujeme při příležitosti Evropského dne jazyků (26. září). Ani tento rok nebyl výjimkou.