• Podzimní sběr papíru

Dne 30. 11. 2012 bylo ukončeno podzimní kolo sběru starého papíru. Nejvíce papíru nasbírali a velkou pochvalu si zaslouží:

Martin Zdráhal          702kg

Hana Černocká        152kg

Aneta Segiňová        147kg

Všichni sběrači budou odměněni po jarním sběru papíru, ti nejlepší obdrží věcné ceny.

Děkujeme rodičům dětí a všem ostatním, kteří se do školního sběru zapojili, za podporu školy.

Další kolo sběru bude probíhat na jaře do konce měsíce května.

Ve škole nadále probíhá akce "SBÍREJ MOBILY", která přispívá k ekologické likvidaci odpadu. Máte-li doma staré, nefunkční či nepoužívané mobilní telefony, budee rádi, když je přinesete do školy. Škola obdrží dle jejich množství finanční prostředky, které použije, stejně jako finanční prostředky získané sběrem papíru, na nákup trampolíny na školní zahradu.

Mobilní telefony můžete nosit denně v době od 7 do 16 hodin. Předem děkujeme za vaši účast ve školním projektu.